czwartek, 12 grudnia 2013
ekspresowo
Wiem , wiem , trochę późno . Właśnie sobie uprzytomniłam ,że do świąt niecałe dwa tygodnie. Więc zrobimy Candy w trybie ekspresowym . Mam nadzieję ,że święta będą białe i zestawik ode mnie ładnie się wpisze w świąteczną kolorystykę. Kafeterka 1,2 l z sercem i jeleniami oraz dwie śnieżnobiałe emaliowane miseczki. I chciałabym napisać ,że to produkt naszej olkuskiej "Emalii" chociaż loga tej firmy na tych naczyniach nie znajdziecie ,bo to produkcja dla "Mundern - Email". No cóż -nadal jesteśmy tanią siłą roboczą . Zastanawiałam się jak wybrać zwycięzcę ale chyba znowu odbędzie się tradycyjne losowanie.A następnym razem chyba wygra ten kto napisze najdłuższy komentarz i będzie to najprawdopodobniej anonimowa Irena :-). Oczywiście odpiszę na komentarze do poprzedniego posta ale chyba jutro jak już trochę dojdę do siebie po dzisiejszym dość ciężkim dniu. Ogłoszenie jednak chciałam puścić w sieć ,bo przecież inaczej się nie wyrobię. Losowanie w niedzielny wieczór i czuwajcie ,bo na rano muszę mieć adres zwycięzcy ,żeby jak najszybciej w poniedziałek wysłać paczkę. A słoje jak widzicie znowu pełne. Dzielnie się trzymam i już nie podjadam. Na maile też odpiszę i wyślę przelew i zmierzę kolczyka i poszperam w fotkach i o roślinkach też pamiętam .....Boże jak mi wstyd....
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
to skoro w tym candy długość komentarza jeszcze nie ma znaczenia to ja szybko się zapisuje i uciekam bo to już 1 w nocy.
OdpowiedzUsuńA ciasteczkom ja bym nie potrafiła się oprzeć! wyglądają smakowicie
pozdrawiam
Witaj:)cóż za piękny obrazek w świąteczno-grudniowym klimacie;tylko utworu wham brakuje:)
OdpowiedzUsuńcudne te nagrody.na sielską nutę.zapisuję się,raz się żyje!
pozdrowienia!
m.
u mnie jeszcze nie świątecznie, bo kuchnia ciągle w remoncie :( Oczywiście zapisuję się :) pozdrawiam
OdpowiedzUsuńA ja w ogóle nie lubię pisać komentarzy choć zawsze do Ciebie zaglądam z przyjemnością :-)
OdpowiedzUsuńustawiam się! ojojoj cudnie byłoby wygrać taki zestawik! :D
OdpowiedzUsuńto zapisuje się tak ekspresowo :)
OdpowiedzUsuńMaszka, Maszka.....Ty to zawsze coś pięknego podarujesz :D Może uda mi się wygrać, zwłaszcza, że dzbanek z czerwonym serduszkiem i jeleniami baaardzo by mi się przydał, bo w tym roku święta u mnie na czerwono :)
OdpowiedzUsuńMaszko, u Ciebie znów takie cuda do wygrania! Emalię z Olkusza uwielbiam. :)
OdpowiedzUsuńWylosuj mnie, co? :))))
Uściski ślę!
Bardzo tu przyjemnie, śliczne zdjęcia, cudny ogród, a candy rewelacja. Piszę się na nie i bardzo ciepło pozdrawiam:)
OdpowiedzUsuńMasz- a te cukierasy za dzbankiem to Twój produkt? Bo jakby to ja - to ja poproszę pierniczki, czajniczek przekażesz na szczytny cel. Buziolam
OdpowiedzUsuńMaszko Ty jesteś niesamowita !
OdpowiedzUsuńzganiana, zalatana , a jeszcze o o nas pamietasz i chcesz nam cos podarować ,rób swoje i się nie przejmuj , a wszystko w swoim czasie ;) widocznie tak miało być :****
a ten dzbanuszek piekny jest!!! no nie gdzie Ty te rzeczy wynajdujesz ??
oczarował mnie od pierwszego spojrzenia
pozdrawiam
Ag
No to ja też spróbuję szczęścia, bo takie śliczne nagrody.
OdpowiedzUsuńPozdrawiam. Ola.
Ustawiam się w kolejce po te cudności i liczę na szczęśliwą gwiazdeczkę. Uwielbiam emalie. Pozdrawiam :)
OdpowiedzUsuń...chyba grudzień ma to do siebie, że wystawia nas w sprincie, choć bardziej nam leży maraton...ojoj, na sportowo mi się skojarzyło:) podkradam słodkości i pędzę dalej:):):)
OdpowiedzUsuńza kafeterką przepadłam!!!
Zeżarło mi komentarz... Więc jeszcze raz:
OdpowiedzUsuńPiękne prezenty, ustawiam sie w kolejce :)
Wiesz, że między innymi dzięki Tobie odkryłam i zakochałam sie w naszej olkuskiej emalii?
I powtórzę za Avreą: gdzie Ty te cuda wynajdujesz?
ja też z chęcią ustawiam się w kolejce do konkursu o cudne prezenty, pozdrawiam ela (elagiza@wp.pl)
OdpowiedzUsuńTe rogacze na dzbanku mnie zauroczyły- piękne i takie mega świąteczne (jak dla mnie). Pewnie,że chciałabym stać się ich posiadaczką więc się zapisuję z wielką przyjemnością :)
OdpowiedzUsuńTen komentarz został usunięty przez autora.
OdpowiedzUsuńMaszko, nie przejmuj się, ja od ub czwartku spie po 2-3 godz. dziś z okazji urodzin dostałam 5 godzin snu, i ale jestem w tyle ze wszystkim tyle mam pracy... bywa i tak i smak , oby do świat, ustawiam się bo cudności rozdajesz cudne !!!
OdpowiedzUsuńzapisuję się do zabawy i ustawiam się grzecznie w kolejce. Nagroda cudna, może mi sie poszczęści ....:-)
OdpowiedzUsuńPozdrawiam gorąco Małgosia (malurb@wp.pl)
cały słoik ciastek.. czeka na mnie?:)
OdpowiedzUsuńJaki cudny dzbanuszek!:) I ja pomawiam pytanie gdzie Ty takie cudne rzeczy wynajdujesz!! :) Ustawiam się cichutko w kolejce :) Pozdrawiam cieplutko! :)
OdpowiedzUsuńI ja spróbuję szczęścia. Również się zapisuję.
OdpowiedzUsuńA te pełne pyszności słoje właśnie mnie zachęciły do świątecznych wypieków. Pozdrawiam ciepło :-)
Ja koniecznie się zapisuję :) Kafejnik jest przepiękny :)
OdpowiedzUsuńPozdrawiam!
kafeterka piękna więc się do zabawy zgłaszam. poza tym smakowicie wygląda zawartość słoików, a mnie wstyd, bo u mnie jeszcze nic a nic. Tylko jedno mam usprawiedliwienie, że w pracy przez jakiś czas musiałam manufakturę otworzyć :) i zajmowało to czas również poza pracą :)
OdpowiedzUsuńMoje doświadczenie w candy wskazuje na to, że nie mam po co brać w nich udziału - poprostu nigdy nie mam szczęścia w losowaniach. Ale i tak zawsze staję w kolejce i tym razem też tak będzie, tym bardziej, że nagrody śliczne :)
OdpowiedzUsuńA pierniczki to chętnie bym skubnęła :) Pozdrowienia !
Się zapisuję do losowania:). Ciasteczka i pierniczki same serduszkowe u Ciebie. Jak myślisz, doczekają do Świąt?
OdpowiedzUsuńPozdrawiam serdecznie. Gabriela.
PS. Szkoda że tak rzadko piszesz:).
Ja, ja ,ja tez chce wiec sie zapisuje!sciskam i mam nadzieje ze to bede ja!
OdpowiedzUsuńO!!!! i ja poproszę. Staję w kolejce i liczę na szczęście. Oj pasowa
OdpowiedzUsuńMasz przepis na te ciasteczka, moje się zjadły i muszę coś nowego upiec hihi
OdpowiedzUsuńA z tą emalią to myślę że miseczki do włóczek by mi się przydały a kawa już biegnę kupić bo się skończyła - DZIĘKI
to ja te ciasteczka poproszę ;)
OdpowiedzUsuńMiałam nadrobić zaległości w niedzielę właśnie, ale coś mnie tknęło i zasiadłam teraz, choć oczka na zapałki...:) Miałam nosa jak widać - Candy wpisze się w święta i na wodzie i po lodzie i po śniegu i te w biegu...z Mikołajem czy Gwiazdorem, byle tylko z fest humorem:) Czy z Munderna czy z Olkusza, kafeterka serce rusza, list pospiesznie napisałam no i jeszcze zrymowałam...Grafomańskim wpisem kończę - te ciasteczka też dołączysz???
OdpowiedzUsuńTeraz to mi wstyd, ale co tam, nie zawsze wierszem piszę, niech leci w eter...:)
Ale świetnie to napisałaś, powinnaś tak czasem rymować u siebie :)
UsuńPozdrawiam serdecznie, miłego wieczoru.
I ja tez sprobuje bo znowu bialo-czerwona kombinacja i to dobra. bedzie wielka konkurencja ale nic nie wiadomo.. pierniki musze i ja upiec.
OdpowiedzUsuńusciski i trzymaj sie dobrze Maszo
Basia z Serbii
Może mnie tym razem się poszczęsci! Ustawiam się w kolejce i serdecznie pozdrawiam ! Kala karchm91@interia eu
OdpowiedzUsuńNie wstydź się, kochana, nie wstydź, tylko losuj ;) - ustawiam się w kolejce :)
OdpowiedzUsuńJa też mam spore zaległości w blogowaniu i masę fotek do pokazania i czas mnie goni i Święta idą yhhh... a naczynia piękne i ja zbieram takie białe :)
OdpowiedzUsuńMaszko, czytam Cię prawie od początku, uwielbiam Twoje wpisy, choć nie komentuję. Tym razem nie mogę się oprzeć i próbuję szczęścia w candy. Proszę, pisz częściej!
OdpowiedzUsuńGosia (wgosiek@poczta.fm)
Super to ekspresowe rozdanie! Chętnie się przyłączę :) Pozdrawiam :)
OdpowiedzUsuńAle szybkie candy. Jeszcze zdarzę sie zapisać. Wspaniały zestaw na swieta a dzbanek bardzo ładny.
OdpowiedzUsuńBardzo lubię ten blog,często tu zaglądam .Z przyjemnością wezmę udział w zabawie.Pozdrawiam
OdpowiedzUsuńpa1982@wp.pl
Ale śliczności postanowiłaś komuś zprezentować:) może to będę ja? och... tak bym chciała:) już lecę wkleić banerek:)
OdpowiedzUsuńhttp://pomieszane-poplatane.blogspot.com
Jak dobrze że długość komentarza nie ma znaczenie bo już bym szans nie miała:)a tak jakieś światełko w tunelu
OdpowiedzUsuńPiękny zestaw. Staję w kolejce. Ciacha kuszą, niedługo i ja się biorę za pieczenie. Pozdrawiam:)
OdpowiedzUsuńGrzecznie ustawiam się w ogonku po ten uroczy zestaw. Pozdrawiam
OdpowiedzUsuńi ja też, i ja też!!!!!Emalię uwielbiam i Twój uroczy zestaw skradł moje serducho...oj, byłoby miło, by na mnie trafiło...pozdrawiam cieplutko
OdpowiedzUsuńBogda
bogda2901@gmail.com
Czekając na sen... zapisuje się :)) kafeterka sliczna!
OdpowiedzUsuńI ja szybciutko ustawiam się w kolejce :).
OdpowiedzUsuńno musze potwierdzić zdanie kolezanek .. piękne cuda wynajdujesz .. dzbanuszek marzenie :0 ustawiam sie w kolejce
OdpowiedzUsuńpozdrawiam
Imbryczek idealny na kakałko, a miseczki na pierniczki. Zapisuję się z wielkim smakiem na te cukierasy. Pozdrawiam!
OdpowiedzUsuńIza
Witam,alez piekne candy.Zapisuje sie z przyjemnoscia.Pozdrawiam serdecznie.
OdpowiedzUsuńania_reg@poczta.onet.pl
Piękny ten czajniczek :D Chętnie bym przygarnęła ;) więc też ustawiam się w kolejce
OdpowiedzUsuńChyba troszkę na ostatnią chwilę zgłaszam swój udział. Piękne rzeczy oddajesz w candy. Ja również zapraszam na candy : http://mirabellmirabelka.blogspot.com/2013/12/ciastkowe-candy-u-madam-mirabell.html Dla mnie te świeta już i tak na pewno będą wyjątkowe. Mam nadzieję, że dla Ciebie również. Życzę Ci wesołych i wyjątkowych chwil w rodzinnej atmosferze. Pozdrawiam ;)
OdpowiedzUsuńU Ciebie bez takich wspaniłości ani rusz więc staję do kolejki :)
OdpowiedzUsuńPozdrawiam.
Ta kafeterka urzekła moją Ukochaną, dlatego ustawiam się w kolejce aby ją uradować. Wesołych i rodzinnych Świąt, Maszko.
OdpowiedzUsuńMój mail: mateusz@dzieszko.pl
Zrobiłam listę. zwijam losy i za chwilę odbędzie się losowanie. Ostatni dzwonek ,żeby jeszcze się załapać.
OdpowiedzUsuńno dobrze,lista zamknieta. losy trzymam w jednej rece dlatego nie pisze po polsku. ide szukac jakiejs sierotki.
OdpowiedzUsuńTo i ja postoję w tej kolejce, chociaż jako Anonim pewnie jestem bez szans :( Ale co mi tam, spróbuję :) zetaga@interia.pl
OdpowiedzUsuńA to się w porę obudziłam hahahahhahahaha zetaga
OdpowiedzUsuńpiękny masz dom, salon kuchnie. A ta drabina :-) cudo. pozdrawiam
OdpowiedzUsuń